Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia techniczneStudia Warszawa

Inżynieria zarządzania w Warszawie

Zastanawiasz się nad wyborem studiów technicznych? Interesuje Cię kierunek inżynieria zarządzania w Warszawie? W tym artykule znajdziesz niezbędne informacje na ten temat.

Studia na kierunku inżynieria zarządzania proponuje kandydatom Politechnika Warszawska. Dowiedz się więcej!

Inżynieria zarządzania na Politechnice Warszawskiej

Program studiów na kierunku inżynieria zarządzania, prowadzonych przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, jest ukierunkowany na kształcenie w zakresie dwóch specjalności – inżynierii cyfrowej oraz przedsiębiorczości technologicznej.

Student jest przygotowywany do pracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych i zadaniowych, realizacji projektów technicznych (formułowania wymagań i założeń projektowych, doboru i projektowania informatycznych systemów zarządzania, reorganizacji i optymalizacji procesów produkcyjnych) oraz organizacyjno-zarządczych (projektowania i oceny opłacalności inwestycji, modelowania i analizy procesów biznesowych, planowania i budżetowania przedsięwzięć).

Program studiów łączy interdyscyplinarne kompetencje z zakresu zarządzania, ekonomii, finansów, technologii informatycznych, procesów produkcyjnych oraz przedsiębiorczości.

Absolwent studiów otrzymuje tytuł inżyniera oraz certyfikat ukończenia języka obcego na poziomie B2.

Kierunek inżynieria zarządzania w Warszawie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Warszawa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Warszawa.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie i woj. mazowieckim:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia