Kierunki studiówKierunki studiów OlsztynStudia OlsztynStudia przyrodnicze

Kierunki architektoniczne w Olsztynie

Dla miłośników profesjonalnego kształtowania otaczającej człowieka przestrzeni znaleźliśmy w Olsztynie jedną ciekawą propozycję. Są nią studia na kierunku architektura krajobrazu na UWM.

Kierunki architektoniczne w Olsztynie to propozycja Wydział Rolnictwa i Leśnictwa UWM, który dla kandydatów przygotował studia na kierunku architektura krajobrazu.

Architektura krajobrazu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Dzięki nauce na kierunku architektura krajobrazu student zdobywa wiedzę i umiejętności do planowania, projektowania oraz realizacji obiektów architektury krajobrazu. Absolwent tego kierunku jest przygotowany do wykonywania prac inwentaryzacyjnych, ocen szaty roślinnej oraz projektów zagospodarowania obiektów architektury krajobrazu, łącznie z obiektami zabytkowymi; budowy i pielęgnowania obiektów architektury krajobrazu i elementów ich wyposażenia; kierowania i nadzoru nad robotami realizacyjnymi i pielęgnacyjnymi; zarządzania jednostkami zajmującymi się projektowaniem, budową i pielęgnowaniem obiektów architektury krajobrazu.

Kierunki architektoniczne w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia przyrodnicze Olsztyn. Interesujesz się przyrodą, ochroną środowiska i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia przyrodnicze w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia