Kierunki studiówKierunki studiów Zielona GóraStudia architektoniczneStudia artystyczneStudia techniczneStudia Zielona Góra

Kierunki architektoniczne w Zielonej Górze

Kierunki architektoniczne wymagają od kandydatów kreacji, wiedzy technicznej i zacięcia artystycznego. Sprawdź, na których kierunkach można studiować w Zielonej Górze?

Dwa kierunki architektoniczne oferuje kandydatom Uniwersytet Zielonogórski. Na Wydziale Artystycznym UZ znajdziecie propozycję studiów na kierunku architektura wnętrz. Prestiżowe studia na kierunku architektura oferuje kandydatom Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska UZ.

Architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim

Studia inżynierskie na kierunku architektura to jedne z najbardziej interdyscyplinarnych studiów przygotowujących specjalistów do projektowania i zarządzania w zakresie architektury.

Architekt od lat jest uznawany za jeden z najbardziej elitarnych i prestiżowych zawodów, cieszących się publicznym zaufaniem. W ramach rozszerzonego programu przedmiotów technicznych i artystycznych absolwenci są przygotowani do pracy w biurach architektonicznych, pracowniach, urzędach. Po ukończeniu studiów otrzymują tytuł zawodowy inżynier architekt.

Architektura wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim

Absolwent kierunku architektura wnętrz dzięki posiadanym kwalifikacjom projektowo-artystycznym, pracując indywidualnie lub w zespole, odpowiedzialnie kształtuje otoczenie współczesnego człowieka. Dzięki zdobytej wiedzy, nabytym umiejętnościom artystycznym oraz znajomości sztuki potrafi, w połączeniu z dbałością o środowisko naturalne, ukształtować przestrzeń zgodnie z estetycznymi i użytkowymi standardami współczesnego życia.

Kierunki architektoniczne w Zielonej Górze

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych w Zielonej Górze – sprawdź Studia techniczne Zielona Góra. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia