Kierunki studiów KrakówNowerekrutacja 2023Rekrutacja KrakówRekrutacja na studiaStudia Kraków

Kierunki studiów 2023 – Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Już wiadomo, na które kierunki studiów rekrutować będzie kandydatów Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia na rok akademicki 2023/24.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie prowadzi kierunki kształcenia związane z medycyną, a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Powstała jako pierwsza tego typu uczelnia w południowo-wschodniej Polsce. Nowoczesna, kształcąca na wysokim poziomie niepubliczna uczelnia zawodowa dąży do osiągnięcia coraz lepszej jakości kształcenia dostosowując swoją ofertę edukacyjną do potrzeb rynku pracy.

Wszystkie kierunki, które oferuje Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia (KWSPZ) kierunki dają absolwentom obszerną wiedzę teoretyczną i przede wszystkim praktyczną, przygotowując ich do profesjonalnego wykonywania zawodu, co sprawia, że są bezkonkurencyjni na krajowym i zagranicznym rynku pracy. Absolwenci Uczelni uzyskują również wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu oraz przedsiębiorczości, która przygotowuje ich do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Lista kierunków 2023 – Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: www.kwspz.pl

Czytaj również

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia