KonkursyKulturaMuzykaZ życia uczelni

Konkurs na hymn UJD w Częstochowie

Weź udział w otwartym konkursie na opracowanie tekstu i muzyki Hymnu Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie! Projekt można zrealizować indywidualnie lub grupowo!

Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie ogłasza konkurs na opracowanie Hymnu Uczelni. Konkurs ma charakter otwarty. Oznacza to, że jest adresowany do wszystkich, którym bliska jest wiedza o Uczelni i potrafią to wyrazić słowami i melodią.

Hymn będzie wzmacniał poczucie wspólnoty i przynależności. Utwór będzie prezentowany podczas najważniejszych uroczystości i wydarzeń uniwersyteckich.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie wcześniej niepublikowane i nienagradzane teksty oraz towarzysząca im muzyka. Projekty konkursowe mogą być realizowane indywidualnie i/lub grupowo.

Prace konkursowe należy złożyć w zaklejonej kopercie wraz z wymaganymi oświadczeniami oraz opatrzyć podpisem: „Konkurs na Hymn Uczelni”.

Organizatorzy oczekują na zgłoszenia do 16 października 2023 roku do godziny 12.00. Powinny one zostać złożone w Kancelarii Ogólnej UJD (ul. Waszyngtona 4/8).

Wszelkie szczegóły zawarte zostały w regulaminie i załącznikach:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia