Koordynator medyczny – studia w Katowicach

Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym pojawił się nowy kierunek studiów. Może zainteresuje Cię propozycja przygotowania się do zawodu koordynatora medycznego. Do wyboru na studiach dwie specjalności.

Studia na kierunku koordynator medyczny przygotowywać będą specjalistów w zakresie organizacji i monitorowania procesu diagnostyczno-leczniczego pacjenta. Studenci po pierwszym roku nauki będą mogli wybrać jedną ze specjalności: koordynator w opiece onkologicznej lub koordynator w opiece kardiologicznej. Specjalności te wynikają z aktualnego zapotrzebowania, Uczelnia nie wyklucza, że z czasem będzie wprowadzać kolejne. Studenci będą pozyskiwać wiedzę i umiejętności od wykwalifikowanych specjalistów, wieloletnich dydaktyków, naukowców i praktyków w swoich dziedzinach – lekarzy różnych specjalizacji, specjalistów zdrowia publicznego, biologów, dietetyków, socjologów, psychologów, specjalistów z zakresu marketingu i zarządzania, a także koordynatorów medycznych z ramienia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Koordynatorów Opieki Onkologicznej (ON-KO). 

Wymagania rekrutacyjne

Do wyboru; Język polski albo język obcy oraz drugi przedmiot dowolny wybrany przez Ciebie zdawany jako pisemny na maturze.

Więcej o kierunku: KOORDYNATOR MEDYCZNY, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia