Kierunki studiów KatowiceStudia KatowiceStudia medyczne

Koordynator medyczny – studia w Katowicach

Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym możesz wybrać kierunek koordynator medyczny. Jest to propozycja przygotowania do nowego zawodu.

Studia na kierunku koordynator medyczny przygotowywać będą specjalistów w zakresie organizacji i monitorowania procesu diagnostyczno-leczniczego pacjenta. Studenci po pierwszym roku nauki będą mogli wybrać jedną ze specjalności: koordynator w opiece onkologicznej lub koordynator w opiece kardiologicznej. Specjalności te wynikają z aktualnego zapotrzebowania, Uczelnia nie wyklucza, że z czasem będzie wprowadzać kolejne. Studenci będą pozyskiwać wiedzę i umiejętności od wykwalifikowanych specjalistów, wieloletnich dydaktyków, naukowców i praktyków w swoich dziedzinach – lekarzy różnych specjalizacji, specjalistów zdrowia publicznego, biologów, dietetyków, socjologów, psychologów, specjalistów z zakresu marketingu i zarządzania, a także koordynatorów medycznych z ramienia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Koordynatorów Opieki Onkologicznej (ON-KO). 

Wymagania rekrutacyjne

Do wyboru; Język polski albo język obcy oraz drugi przedmiot dowolny wybrany przez Ciebie zdawany jako pisemny na maturze.

Więcej o kierunku: KOORDYNATOR MEDYCZNY, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Katowice. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia