Kierunki studiów BydgoszcznewStudia BydgoszczStudia sportoweStudia z zarządzania

Zarządzanie w sporcie w Bydgoszczy

Kierunek zarządzanie w sporcie został zorganizowany w taki sposób, by efektywnie łączyć naukę twardych, konkretnych przedmiotów w zakresie zarządzania z obszarami miękkimi oraz przedmiotów sportowych, by absolwent potrafił je umiejętnie wykorzystywać w swojej pracy w podmiotach powiązanych ze sportem.

Studia na kierunku zarządzanie w sporcie, które ma w swojej ofercie Politechnika Bydgoska, przygotowują osoby planujące wykorzystywać w biznesie swoją wiedzę, umiejętności czy zainteresowania związane ze sportem.

Podczas studiów studenci mają do czynienia z przedmiotami z zakresu m.in. zarządzania, ekonomii, finansów i rachunkowości, marketingu, psychologii, kierowania zespołami, strategii, informatyki, jakości i wielu, wielu innych dziedzin, ale również z wieloma przedmiotami sportowymi. To podejście interdyscyplinarne umożliwia połączenie wiedzy i umiejętności w zakresie biznesu i sportu.

Specjalności:

  • Menedżer sportu
  • Marketing w sporcie

O swojej specjalności zadecydujesz sam, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami, wybierając z szerokiej listy przedmioty specjalnościowe, takie jak m.in.: zarządzanie klubami sportowymi, sponsoring sportu, psychologia konfliktu, komunikacja interpersonalna, negocjacje, tutoring i mentoring, marketing usług sportowych, neuromarketing, social media w sporcie, czy związane z promocją w sporcie. W dużej mierze będziesz mógł samodzielnie zaprojektować swoje kształcenie, wybierając z pełnej, długiej listy przedmiotów te, które interesują Cię najbardziej.   

Perspektywy zawodowe:

  • biznes sportowy,
  • kluby sportowe,
  • organizacje sportowe,
  • przedsiębiorstwa związane ze sportem,
  • własna działalność gospodarcza.

Kierunek zarządzanie w sporcie w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Bydgoszcz. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Zarządzanie w Poznaniu

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Poznaniu? Sprawdź różnice pomiędzy ofertami poszczególnych poznańskich…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz


Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia