Kierunki studiów SiedlceStudia filologiczneStudia Siedlce

Lingwistyka stosowana – filologia angielska z drugim językiem obcym w Siedlcach

Jeśli chcesz sprawnie posługiwać się sprawnie dwoma językami obcymi w mowie i piśmie – językiem angielskim oraz niemieckim lub rosyjskim, to specjalność lingwistyka stosowana w ramach kierunku filologia może być doskonałą opcją.

Filologia – specjalność lingwistyka stosowana – to propozycja studiów, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach.

Absolwenci tej specjalności zdobywają znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego albo niemieckiego w mowie i piśmie. Nauka języka rosyjskiego / niemieckiego rozpoczyna się od poziomu dla początkujących.

Absolwenci wyposażeni są również w niezbędną wiedzę z zakresu historii i kultury anglojęzycznego i rosyjskojęzycznego lub niemieckojęzycznego obszaru językowego.

Jak wyglądają perspektywy zawodowe? Opanowanie oferowanych na specjalności języków kongresowych umożliwia absolwentowi wykonywanie atrakcyjnej pracy w sferze handlu i biznesu, administracji państwowej, w sektorze doradztwa językowego, wymiany informacji czy obsługi portów morskich i lotniczych, a także w wielu innych obszarach działalności zawodowej.

O wymienionych na tej liście kierunkach dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Siedlce. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia