Kierunki studiów BydgoszczStudia BydgoszczStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia lingwistyczne

Lingwistyka stosowana w Bydgoszczy

Studia na kierunku lingwistyka stosowana to rozbudowana oferta studiów językowych na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Dzięki ofercie Wydziału Językoznawstwa UKW możesz poznać co najmniej dwa języki obce na wysokim poziomie.

Każda z propozycji, które przygotował Uniwersytet Kazimierz Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku lingwistyka stosowana ma swoją specyfikę. Zasada jest jednak jedna. Poznajesz dobrze co najmniej dwa języki obce. W przypadku języka angielskiego pogłębiasz wiedzę zdobytą wcześniej. W przypadku języków orientalnych oraz języka rosyjskiego możesz ich naukę rozpocząć od podstaw. W przypadku języka niemieckiego albo kontynuujesz naukę albo stratujesz od podstaw.

O kierunkach, zasadach rekrutacji przeczytać można więcej wybierając propozycję z listy poniżej.

Kierunek lingwistyka stosowana w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach filologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia filologiczne Bydgoszcz. Interesujesz się językami obcymi, literaturą i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia