Logistyka humanitarna – MWSLiT we Wrocławiu

Studia podyplomowe na kierunku Logistyka humanitarna to kolejna nowość, którą poszerza swoją ofertę Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Kierunek Logistyka humanitarna, który proponuje kandydatom Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, to studia podyplomowe skierowane do funkcjonariuszy służb mundurowych, urzędników, pracowników organizacji pozarządowych lub przedsiębiorstw, a także kandydatów, którzy planują związać swoją przyszłość z logistyką humanitarną, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Podstawowym celem 2-semestralnych studiów podyplomowych jest przygotowanie słuchaczy do objęcia stanowisk logistycznych w strukturach cywilnych, a także w organizacjach z sektora prywatnego i pozarządowego, które świadczą pomoc humanitarną. Studia stanowią przygotowanie do pracy w organizacjach, w których mają miejsce przepływy materiałowe i finansowe dla zaspokajania potrzeb humanitarnych.

Główny nacisk podczas edukacji skierowany jest na przepisy prawa, zasady, procedury, studia przypadków, a także obszary logistyki humanitarnej w odpowiedzi na kryzysy wywołane konfliktami zbrojnymi i katastrofami naturalnymi.

Ponadto, dla zapewnienia wysokiej efektywności kształcenia, w wyniku upraktycznienia zajęć, słuchacze zdobędą niezbędne umiejętności praktyczne w zakresie kierowania procesami logistycznymi w logistyce humanitarnej.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

SPRAWDŹ STUDIA PODYPLOMOWE W MWSLiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia