Kierunki studiówKierunki studiów ŁódźStudia logistyczneStudia Łódź

Logistyka – Politechnika Łódzka

Logistyka niewątpliwie jest zawodem przyszłości. Bez względu na to, jak bardzo zautomatyzowana będzie produkcja i transport – logistycy zawsze będą odpowiedzialni za efektywną organizację dostaw. 

Kierunek studiów logistyka, który prowadzi Politechnika Łódzka (Wydział Organizacji i Zarządzania PŁ), łączy zagadnienia z zakresu zarządzania, logistyki, informatyki z elementami technicznymi i dopasowany jest do pracy w warunkach Industry 4.0. 

Na początek poznasz podstawy zarządzania i ekonomii, towaroznawstwa, zarządzania produkcją i usługami, finansów i rachunkowości oraz prawa. Następnie na przedmiotach kierunkowych zajmiesz się logistyką produkcji i dystrybucji, zarządzaniem zapasami i łańcuchem dostaw, projektowaniem procesów logistycznych, ekonomiką transportu, infrastrukturą logistyczną, a także ekologistyką. Dowiesz się również, jak wykorzystywać nowoczesne systemy informatyczne w logistyce.

Perspektywy zawodowe:

  • tanowiska w działach logistyki przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych, a także w jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką,
  • praca w jednostkach gospodarczych, centrach logistycznych, firmach spedycyjno-transportowych, w których wymagana jest wiedza logistyczna, informatyczna, techniczna i ekonomiczna oraz umiejętności organizacyjne.

Strona kierunku: LOGISTYKA , Politechnika Łódzka

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków logistycznych – sprawdź naszą stronę studia logistyczne Łódź. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia logistyczne w Polsce.

Czytaj także:

Logistyka w Łodzi

Interesują Cię studia logistyczne? Wybierasz się na studia na kierunku…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia