Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia logistyczneStudia Poznań

Logistyka – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Studenci kierunku logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu mogą liczyć na ciekawe zajęcia teoretyczno-praktyczne, a także terenowe.

Kierunek studiów logistyka, który ma w swojej ofercie Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, został zaprojektowany w oparciu o współczesne trendy na rynku usług logistycznych.

Logistyka – czego się nauczysz?

Studenci tego kierunku uczą się projektować procesy logistyczne i nimi zarządzać, zdobywają umiejętności przeprowadzania analiz ekonomicznych oraz posługiwania się systemami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie logistyczne (programy Goldrath czy Flexsim).

Duży nacisk położono na zarządzanie logistyką produkcji i zaopatrzenia jako odpowiedzi na wciąż rozwijającą się koncepcję gospodarki 4.0. Kierunek oferuje również  szeroki wachlarz przedmiotów do wyboru, co pozwala na obranie ścieżki studiów ukierunkowaną na transport, spedycję i logistykę lub zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie.

Perspektywy zawodowe:

  • działy logistyczne przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych,
  • przedsiębiorstwa z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka),
  • firmy konsultingowe w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw.

Strona kierunku: LOGISTYKA , Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Poznań. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj również

Logistyka w Opolu

Gdzie studiować kierunek logistyka w Opolu? Mają go w swoich ofertach edukacyjnych cztery…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia