Kierunki studiówKierunki studiów GdańskStudia GdańskStudia społeczneTOP GdańskTop studia

Stosunki międzynarodowe w Gdańsku

Interesują Cię studia społeczne w Gdańsku? Dowiedz się więcej o kierunku stosunki międzynarodowe, którego ukończenie gwarantuje ciekawe perspektywy zawodowe.

Studia na kierunku stosunki międzynarodowe proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito Gdańsk oraz Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni. Co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie WSB Merito Gdańsk

Na studiach na kierunku stosunki międzynarodowe, które prowadzi WSB Merito w Gdańsku, nauczysz się m.in. utrzymywać relacje handlowe w biznesie międzynarodowym, analizować aktualne problemy gospodarcze, swobodnie poruszać się wśród przepisów unijnych, czy też planować i przeprowadzać kampanie wyborcze.

Kadrę wykładowców tworzą w dużej mierze praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którym dzielą się ze studentami. Program nauczania pozwoli poznać ci zagadnienia problematyki międzynarodowej ze wszystkich rejonów świata.

Specjalności:

Kierunek stosunki międzynarodowe w Gdańsku

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Gdańsk. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia