Kierunki studiówKierunki studiów SiedlceStudia logistyczneStudia SiedlceTOP SiedlceTop studia

Logistyka w Siedlcach

Szczególnie interesują Cię studia logistyczne? Planujesz pracować w przyszłości w branży logistycznej? Chcesz wybrać kierunek logistyka w Siedlcach?

Gdzie studiować kierunek logistyka w Siedlcach?

Jedyną siedlecką uczelnią wyższą, która ma w swojej ofercie kierunek logistyka jest Uniwersytet w Siedlcach (studia licencjackie, naukę można kontynuować na studiach II stopnia).

Logistyka na Uniwersytecie w Siedlcach

Studia na kierunku logistyka, prowadzone na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu w Siedlcach, przygotują Cię do zarządzania procesami logistycznymi i planowania przepływu dóbr. Absolwent będzie mógł zostać specjalistą w firmach logistycznych i produkcyjnych lub doradcą w zakresie logistyki oraz w jednostkach publicznych na stanowiskach wymagających kompetencji logistycznych i menadżerskich.

Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości oferuje swoim studentom działalność w studenckich kołach naukowych. W Instytucie funkcjonują cztery koła naukowe:

  • Koło Naukowe Ekonomiczne
  • Koło Naukowe Menedżerów TOP MANAGER
  • Koło Naukowe Logistyków

Studenci mogą rozwijać w nich swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach oraz podczas Festiwalu Nauki Polskiej.

Czy warto studiować na kierunku logistyka?

Jeśli chcesz projektować i zarządzać operacjami logistycznymi w kraju i całej Europie lub ekscytują cię wyzwania i chcesz planować skuteczne strategie logistyczne dla małych i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, prawdopodobnie zainteresują cię właśnie studia na tym kierunku.

Wybierając studia na kierunku logistyka poznasz zasady zarządzania działalnością logistyczną. Nauczysz się sterować przepływem informacji, środków finansowych, zasobów ludzkich i materialnych, logistyczną obsługą klienta, a także organizować operacyjną działalność oraz usprawniać zarządzanie logistyczne w obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa.

Zdobędziesz również wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych oraz podstaw nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania.

Będziesz przygotowany do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, logistycznych, jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką (np. w firmach spedycyjnych, przewozowych) oraz instytucjach administracji, w których wymagana jest wiedza logistyczna.

Kierunek logistyka w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia logistyczne Siedlce. Interesujesz się logistyką, transportem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia