NoweStudia Krakówstudia MBAStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Management of Church and Non-profit Organizations – studia MBA UEK i UPJP2

Absolwenci tego kierunku studiów MBA zdobędą m.in. cenne kompetencje i umiejętności z zakresu interpretacji zjawisk oraz procesów w odniesieniu do zagadnień związanych z zarzadzaniem ryzykiem i kontrolą w instytucjach kościelnych oraz organizacjach pozarządowych, jednostkach publicznych oraz jednostkach nie nastawionych na zysk.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie w swojej bogatej ofercie studiów podyplomowych ma również studia MBA na kierunku “Management of Church and Non-profit Organizations“, których głównym celem jest usystematyzowanie wiedzy niezbędnej w procesie skutecznego zarządzania w instytucjach o charakterze społecznym, organizacjach pozarządowych i kościelnych.

Studia prowadzone są w oparciu o porozumienie podpisane między Uniwersytetem Papieskim Jana Pawła II w Krakowie a Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie. Rekrutacja i realizacja zajęć odbywa się na UEK.

Studia przeznaczone są dla liderów i osób zarządzających (z min. 3 letnim stażem w zarządzaniu zespołami) instytucjami kościelnymi oraz w związkach wyznaniowych, a także organizacjami pozarządowymi głównie z obszaru spraw społecznych i charytatywnych. Mogą także zainteresować osoby zamierzające rozwinąć swoje kompetencje menedżerskie oraz pogłębić umiejętności zarządzania zarówno w zakresie organizacyjnym jak i finansowym. Ponadto program jest dedykowany dla osób, które poszukują możliwości indywidualnego rozwoju.

Typ studiów: MBA
Poziom Polskiej Ramy Kwalifikacyjnej: 7
Liczba semestrów: 2 semestry (268 godzin)

Więcej informacji o tym kierunku na stronie UPJP2

Odwiedź, polub i obserwuj stronę kierunku na Facebooku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia