NoweRankingiStudia logistyczneStudia Wrocław

MWSLiT we Wrocławiu najlepszą uczelnią logistyczną w Polsce

W najnowszym rankingu Perspektyw MWSLiT potwierdza swoją pozycję najlepszej specjalistycznej uczelni logistycznej w Polsce.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT) po raz kolejny uzyskała bardzo wysoką pozycję w Rankingu Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2023. Uczelnia otrzymała najwyższe noty w takich dziedzinach jak: ekonomiczne losy absolwentów, kadra naukowa o najwyższych kwalifikacjach oraz umiędzynarodowienie. 

Wysoka ocena w Rankingu Perspektywy 2023  jest potwierdzeniem zaangażowania uczelni w realizację kształcenia zgodnie z nowoczesnymi standardami akademickimi, oferowania najwyższej jakości studiów co plasuje MWSLiT w gronie liderów na rynku Szkolnictwa Wyższego i potwierdza jej pozycję jako najlepszej specjalistycznej uczelni logistycznej w Polsce.

Ranking Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2023, jest jednym z najbardziej prestiżowych i miarodajnych rankingów edukacyjnych w Polsce. Ranking odzwierciedla wszystkie istotne funkcje uczelni wyższych: badawcze, dydaktyczne, społeczne oraz związane z transferem wiedzy, a także bierze pod uwagę ekonomiczne losy absolwentów.

Link do Rankingu szkół wyższych

W tym roku po raz pierwszy MWSLiT znalazła się też w Rankingu Uczelni Akademickich, plasując ją również w Rankingu Kierunków Studiów Technicznych na kierunku logistyka, jako jedną z dwóch uczelni niepublicznych z całej Polski.

Jest to efekt wieloletnich osiągnięć naukowych i wysokiej jakości kształcenia oraz otrzymania kategorii naukowej B+ uprawiającej do nadawania stopnia doktora.

Link do Rankingu kierunków studiów

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia