Państwowe uczelnie z Katowic i Gliwic rekrutują na kierunki informatyczne

Zdobycie indeksu na którymś z kierunków informatycznych może okazać się przepustką do robienia kariery w IT i zarabianiu dobrych pieniędzy. Sprawdzamy, które uczelnie państwowe rekrutują na kierunki informatyczne w Katowicach oraz Gliwicach.

Informatyka oraz informatyka stosowana to kierunki, które wskazane zostały jako najpopularniejsze wśród kandydatów w poprzedniej rekrutacji. Nie będzie dużym zaskoczeniem, gdy rekrutacja w tym roku powtórzy te tendencje w wyborach kandydatów. Rynek IT gwarantuje ciekawą pracę, dobre pensje i wiele pewnie innych profitów.

Jeśli chcesz podjąć studia na uczelni państwowej w Katowicach lub Gliwicach to wybór kierunków informatycznych jest całkiem duży. Obejmuje propozycje, które dla kandydatów przygotowały takie katowickie uczelnie jak Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Wiele osób zainteresuje się także ofertą Politechniki Śląskiej.

Kierunki informatyczne na uczelniach państwowych w Katowicach i Gliwicach

Więcej informacji o kierunkach informatycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Katowice. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź studia informatyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia