Kierunki studiówStudia pedagogiczne

Pedagogika – Uczelnia Korczaka

Jeśli interesują Cię studia pedagogiczne – sprawdź jakie specjalności w ramach kierunku Pedagogika proponuje kandydatom Uczelnia Korczaka.

Uczelnia Korczaka jest jedną z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce, z placówkami w Warszawie, Katowicach, Olsztynie, Lublinie, Szczecinie, Poznaniu i Człuchowie. Założona została w 1993 roku przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej – organizację, prowadzącą od lat 50. działalność oświatową i kulturalną wśród dorosłych, dzieci i młodzieży.

Studia I stopnia na kierunku Pedagogika dostępne są w Olsztynie, Poznaniu i Warszawie.

Kierunek ten można także studiować w trybie e-learning (Człuchów, Katowice, Lublin, Poznań, Siedlce, Szczecin)

PEDAGOGIKA, specjalność: Pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej i logopedii

Na tych studiach uzyskasz profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu terapii pedagogicznej i logopedii oraz nauczysz się pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami w uczeniu się oraz z wadami wymowy. WIĘCEJ INFORMACJI

PEDAGOGIKA, specjalność: Pedagogika szkolna i opiekuńczo-wychowawcza

W trakcie nauki uzyskasz wiedzę w zakresie prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży, metod pracy w instytucjach oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych, posiądziesz umiejętności w obszarze diagnozowania dziecka i jego rodziny, organizowania i prowadzenia działań opiekuńczo – wychowawczych wobec dzieci i młodzieży pozbawionych czasowo lub trwale opieki rodzicielskiej, a także działań profilaktycznych i interwencyjnych wobec uczniów zagrożonych niedostosowaniem społecznym, wykorzystasz zdobytą wiedzę podczas praktyk realizowanych w placówkach oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych. WIĘCEJ INFORMACJI

Zapoznaj się z pełną OFERTĄ STUDIÓW UCZELNI KORCZAKA

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UCZELNIA KORCZAKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia