Kierunki studiów LublinnewStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia Lublin

Portugalistyka – studia portugalsko-brazylijskie w Lublinie

Studia na kierunki portugalistyka to gratka dla zakochanych w Portugalii, jej kulturze, literaturze i języku. Ofertę studiów portugalsko-brazylijskich znaleźć można w ofercie Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Portugalistyka – studia portugalsko-brazylijskie na UMCS to wielodyscyplinarny kierunek, który oferuje szeroki wachlarz zajęć poświęconych kulturze, literaturze i sztuce przekładu. Absolwenci, oprócz znajomości języka portugalskiego na poziomie C1, zdobywają też obszerną wiedzę o Portugalii i Brazylii, a także o innych krajach portugalskiego obszaru językowego.

Zyskane umiejętności oraz bardzo dobra znajomość języka predysponują absolwenta do pracy w instytucjach i przedsiębiorstwach wymagających zaawansowanego poziomu znajomości języka portugalskiego. Absolwent ma możliwość kontynuacji nauki na studiach II stopnia.

Rekrutacja na studia

Rekrutacja odbywa się na podstawie wyników z egzaminów maturalnych. Należy wybrać przedmioty: język obcy nowożytny, język polski.

Strona kierunku: PORTUGALISTYKA – STUDIA PORTUGALSKO-BRAZYLIJSKIE , Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

O kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Lublin. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Czytaj również

Sinologia w Lublinie

Studia na kierunku sinologia gwarantują studentom intensywną naukę języka chińskiego….

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia