Kierunki studiówKierunki studiów KielceStudia KielceStudia prawniczeTOP KielceTop studia

Prawo w Kielcach

Interesują Cię studia prawnicze w Kielcach? Zastanawiasz się gdzie możesz studiować kierunek prawo w Kielcach?

Ukończenie studiów na kierunku prawo / studiów prawniczych daje absolwentowi nie tylko znakomitą orientację teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne w zakresie stanowienia i funkcjonowania prawa. Absolwent zyskuje wiedzę umożliwiającą pracę na rozmaitych stanowiskach wymagających znajomości regulacji prawnych i ich praktycznego zastosowania, a także ma możliwość dalszego rozwoju zawodowego poprzez uzyskiwanie uprawnień do pełnienia obowiązków w organach wymiaru sprawiedliwości, administracji itd.

Prawo na UJK w Kielcach

Intencją nauczania na kierunku prawo, który prowadzi Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, jest położenie nacisku na połączenie wiedzy i umiejętności z wartościami, etyką i pożądanymi postawami zawodowymi. Student będzie nabywał umiejętności samokształcenia i adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia, co w zawodzie prawniczym jest niezmierne ważne i stanowi podstawę utrzymania zdobytych kompetencji.

Praktyki specjalizacyjne w sądownictwie, prokuraturze, kancelariach adwokackich, radcowskich, notarialnych, komorniczych a także organach administracji publicznej i przedsiębiorstwach umożliwią konfrontację studenta z życiem społeczno-gospodarczym i rozpoznanie zakresu ról zawodowych możliwych do przyjęcia przez absolwenta.


Uzyskaj szczegółowe informacje o kierunku studiów prawo, proponowanym przez kieleckie uczelnie:

Kierunek prawo w Kielcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Kielce. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia prawnicze w Polsce.

Czytaj także:

Administracja w Białymstoku

Gdzie studiować kierunek administracja w Białymstoku? Kandydaci zainteresowani studiami na kierunku administracja mają…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Kielcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Kielcach:

Studia w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach

Rekrutacja na studia w Kielcach

Uczelnie Kielce


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia