Studia informatyczneStudia KatowiceStudia podyplomowe

Programowanie sterowników przemysłowych – Akademia Śląska

Celem studiów podyplomowych na kierunku Programowanie sterowników przemysłowych, które proponuje Akademia Śląska, jest przekazanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do efektywnego projektowania prostych i złożonych układów automatyki.

2-semestralne studia podyplomowe na kierunku Programowanie sterowników przemysłowych, które ma w swojej ofercie Akademia Śląska, to propozycja dla osób zainteresowanych nauką pisania programów do przemysłowych sterowników programowalnych. To doskonała okazja by poznać sterowniki firm: SIEMENS (S7-300, S7-1200, S7-1500), BECKHOFF, OMRON, FANUC oraz National Instruments (Compact RIO Platform).

Uczestnik studiów zdobędzie kompetencje do podjęcia pracy na stanowisku programisty sterowników przemysłowych, co otwiera perspektywy zatrudnienia w bardzo szerokim i zróżnicowanym obszarze rynku pracy.

W czasie zajęć laboratoryjnych do dyspozycji słuchaczy są sale dydaktyczno-laboratoryjne katedry Mechatroniki, w tym nowoczesne laboratoria sterowników PLC, aktuatorów pneumatycznych i hydraulicznych, serwonapędów, robotyki oraz systemów wizyjnych i pomiarowych, których wyposażenie zostało dofinansowane z projektu UE.

Propozycja studiów podyplomowych na tym kierunku skierowana jest do absolwentów studiów inżynierskich – m.in mechatroniki, automatyki i robotyki, jak również do wszystkich osób zainteresowanych tym tematem.

Więcej o tym kierunku na stronie Uczelni.

Oferta studiów podyplomowych i MBA: https://www.wst.com.pl/studia_podyplomowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA ŚLĄSKA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia