Kierunki studiówKierunki studiów RzeszówStudia przyrodniczeStudia Rzeszów

Przyrodnicze kierunki studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim

Przyrodnicze kierunki, do których zaliczyć możemy takie propozycje jak ochrona środowiska, agroleśnictwo czy architektura krajobrazu to na Podkarpaciu głównie propozycja Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Uniwersytet Rzeszowski – największa uczelnia na Podkarpaciu – jest wprawdzie jednym z młodszych polskich uniwersytetów (rozpoczął działalność w 2001 roku), ale kontynuuje długoletnie tradycje akademickie. Jeśli interesują Cię przyrodnicze kierunki studiów w Rzeszowie, to studia na Uniwersytecie Rzeszowskim będą świetnym wyborem, bez względu na to, czy skłaniasz się bardziej ku naukom biologicznym, rolniczym, czy też przyrodniczo-technicznym. Dowiedz się więcej o proponowanych kierunkach – przeczytaj ich opisy.

Priorytetem w działalności UR jest wysoki poziom badań naukowych (z wykorzystaniem najnowocześniejszych laboratoriów i aparatury), służących zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, z korzyścią dla różnych dziedzin społeczno-gospodarczych oraz kulturalnych.

Przyrodnicze kierunki studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim


ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET RZESZOWSKI – SERWIS DLA KANDYDATÓW

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia przyrodnicze RzeszówInteresujesz się przyrodą, ochroną środowiska i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia przyrodnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia