Przyrodnicze kierunki studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim

Uniwersytet Rzeszowski – największa uczelnia na Podkarpaciu – jest wprawdzie jednym z młodszych polskich uniwersytetów (rozpoczął działalność w 2001 roku), ale kontynuuje długoletnie tradycje akademickie.

Priorytetem w działalności UR jest wysoki poziom badań naukowych (z wykorzystaniem najnowocześniejszych laboratoriów i aparatury), służących zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, z korzyścią dla różnych dziedzin społeczno-gospodarczych oraz kulturalnych.

Jeśli interesują Cię przyrodnicze kierunki studiów w Rzeszowie, to studia na Uniwersytecie Rzeszowskim będą świetnym wyborem, bez względu na to, czy skłaniasz się bardziej ku naukom biologicznym, rolniczym, czy też przyrodniczo-technicznym. Dowiedz się więcej o proponowanych kierunkach – przeczytaj ich opisy.

Przyrodnicze kierunki studiów na Uniwersytecie Rzeszowskim


ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET RZESZOWSKI – SERWIS DLA KANDYDATÓW

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia przyrodnicze RzeszówInteresujesz się przyrodą, ochroną środowiska i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia przyrodnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia