Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia psychologiczne

Psychologia – Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Interesują Cię studia na kierunku psychologia w Krakowie? Zapoznaj się z propozycją Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ma w swojej ofercie studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia, w ramach których studenci mają możliwość wyboru atrakcyjnych specjalności.

W trakcie pierwszych pięciu semestrów studenci zdobędą̨ ugruntowaną wiedzę o podstawowych procesach i zjawiskach psychologicznych oraz o sposobach ich opisywania i wyjaśniania w obrębie rożnych kierunków i szkół psychologicznych.

W szóstym semestrze studenci, posiadając rzetelną podstawową wiedzę teoretyczną, będą̨ zobowiązani do wyboru jednej spośród czterech specjalności.

Specjalności:

  • psychologia edukacji i coachingu,
  • psychologia w biznesie i reklamie,
  • psychologia kliniczna z psychoterapią,
  • psychologia duchowości i formacji.

Strona kierunku: PSYCHOLOGIA , Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Kraków. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia