Rachunkowość ACCA – studia podyplomowe na UG

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe, dzięki którym jest możliwe zdobycie prestiżowej kwalifikacji ACCA.

Głównym celem 2-semestralnych studiów podyplomowych na kierunku Rachunkowość ACCA na Uniwersytecie Gdańskim (Wydział Zarządzania UG) jest pomoc uczestnikom w poszerzeniu wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości oraz zdobyciu prestiżowej kwalifikacji ACCA, która stanowi podstawę do szybkiej kariery zawodowej zarówno w kraju, jak i za granicą.

Studia posiadają akredytację the Chartered Association of Certified Accountants (ACCA) dla 9 przedmiotów z poziomu podstawowego. Skończenie studiów podyplomowych pozwala uczestnikom na otrzymanie zwolnień z wszystkich egzaminów z poziomu Fundamentals. Otwiera również drogę do kariery na takich stanowiskach, jak: kontroler finansowy, analityk biznesowy, audytor, zarządzający funduszami inwestycyjnymi, manager ds. raportowania, manager ds. planowania i analiz, dyrektor ds. ryzyka, dyrektor finansowy, członek zarządu ds. finansowych (CFO).

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE NA UG, na które obecnie jest prowadzona rekrutacja.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia