Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia ekonomiczneStudia Poznań

Rachunkowość i finanse biznesu – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Rachunkowość i finanse biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to kierunek studiów, na którym kształcą się specjaliści odpowiedzialni na finanse, analizy i inwestycje w małych i dużych przedsiębiorstwach.

Rachunkowość i finanse biznesu to kierunek łączący naukę z praktyką gospodarczą, który pozwala studentowi uzyskać nie tylko praktyczną wiedzę, ale także umiejętności miękkie, niezwykle ważne w świecie biznesu.

Absolwenci kierunku pracują w działach finansowo-księgowych przedsiębiorstw, w firmach audytorskich, w specjalistycznych firmach księgowych, prowadzą własne biura rachunkowe, są też np. głównymi księgowymi, biegłymi rewidentami, dyrektorami finansowymi, czy doradcami finansowymi.

Specjalności:

  • Analityka usług finansowych
  • Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw
  • Inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstwa

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU – REKRUTACJA NA STUDIA

Poznaj inne propozycje kierunków: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Więcej informacji o kierunkach ekonomicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne Poznań. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia ekonomiczne w Polsce.

zytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Jeden komentarz do “Rachunkowość i finanse biznesu – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

  • Od jakiegoś czasu chciałam zacząć studia z finansów i rachunkowości (warunek niezbędny u mnie w pracy do awansu), ale nie mogłam znaleźć takich, gdzie nie musiałabym dojeżdzac na zajęcia. Dopiero teraz znalazłam i będę zaczynać studia online z tego na WSKZ, i to sie świetnie składa, bo nie muszę rezygnować/przekładać swojej pracy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia