Kierunki studiówKierunki studiów PoznańStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia Poznań

Sinologia – WSJO w Poznaniu

Studia na kierunku Sinologia to niezmiennie mądry wybór! Chińska gospodarka jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie – to sprawia, że w Europie powstaje coraz więcej firm z chińskim kapitałem. Nauka chińskiego pozwala absolwentom zdobyć przewagę na rynku międzynarodowym.

Kierunek studiów sinologia, który ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, adresowany jest szczególnie do osób pragnących osiągnąć wysoki poziom znajomości języka chińskiego, mocno osadzonego w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa. Jednocześnie, które cenią sobie możliwość zdobycia i rozwinięcia kompetencji zawodowych poprzez realizację bogatego programu praktyk.

Studia pozwalają na osiągnięcie biegłości w języku chińskim na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników. Atuty tych studiów to program zorientowany na język, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię. Studia te prowadzone są od podstaw.

Rozwój w obszarze współczesnego, żywego języka dający swobodę komunikacji i intuicję językową w każdej sytuacji od codziennej po biznesową. Znajomość współczesnego świata, tego co dziś wyznacza trendy społeczne i kulturowe danego obszaru językowego. Pewność językowa, która pozwala swobodnie wyrażać opinię, prezentować poglądy, korzystać z wiedzy, skutecznie się komunikować. Rozwinięte kompetencje przyszłości jak praca w zespole, prowadzenie projektu, wielozadaniowość, przetwarzanie informacji, kształcone nie w sali wykładowej, a podczas programu praktyk. Umiejętności społeczne pozwalające nawiązywać relacje, rozumieć emocje, poznawać innych i siebie. Poznawanie języka przewagą zajęć praktycznych nad teorią dające umiejętności i wiedzę.

Więcej informacji o tym kierunku: www.wsjo.pl/sinologia/

Pełna oferta studiów językowych I stopnia: www.wsjo.pl/studia-i-stopnia/

Zobacz również: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

WSJO W SOCIAL MEDIACH:

Chcesz dowiedzieć się więcej o filologicznych kierunkach dostępnych dla kandydatów w Poznaniu – skorzystaj ze strony Studia filologiczne Poznań. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz Studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia