Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia medyczne

Kosmetologia w Krakowie

W ostatnich latach zdecydowanie wzrosło zapotrzebowanie na kosmetologów, czyli specjalistów od piękna i zdrowia. Chcesz zdobyć atrakcyjny zawód w Krakowie, poznaj uczelnie, które proponują kierunek kosmetologia.

Uczenie na kierunku kosmetologia to w Krakowie domena uczelni niepublicznych, choć kierunek kosmetologia znajduje się również w ofercie krakowskiego AWF-u. Oprócz tej uczelni jeszcze dwie inne próbują swoją ofertą zainteresować kandydatów. Wśród nich są; Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie, Krakowska Akademia im. Frycza Modrzewskiego.

Kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie

Kosmetologia jest obecnie najnowocześniej rozwijającą się dziedziną dermatologii. Kosmetolog to specjalista zajmujący się poprawianiem i przywracaniem urody. Zajmuje się profilaktyką, która ma na celu opóźnienie zewnętrznych oznak starzenia się oraz zachowanie jak najdłużej sprawności życiowej.

O kierunku pisaliśmy już wcześniej. Zobacz i czytaj:

O innych propozycjach dowiedz się więcej wybierając z listy poniżej.

Kierunek kosmetologia w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Kraków. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia