Studia chemiczne w Łodzi

Jeśli interesują Cię studia chemiczne w Łodzi, to znajdziesz je przede wszystkim na Uniwersytecie Łódzkim i Politechnice Łódzkiej.

Wydział Chemii UŁ przygotował na nowy rok akademicki cztery kierunki studiów w tym m.in takie, które zainteresują pasjonatów zastosowania chemii w praktyce: CHEMIA KOSMETYKÓW I FARMACEUTYKÓW Z ELEMENTAMI BIZNESU, CHEMIA MATERIAŁÓW I NANOTECHNOLOGIA. Na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej sześć propozycji w tym studia w języku angielskim: BIOMATERIAŁY INSPIROWANE NATURĄ oraz studia na kierunkach: np. CHEMIA BUDOWLANA, INŻYNIERIA CHEMICZNA I BIOCHEMICZNA.

Kierunki studiów chemicznych w Łodzi

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia chemiczne Łódź. Interesujesz się naukami ścisłymi, bawią cię działania w laboratoriach, cieszą eksperymenty i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia chemiczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia