Kierunki studiów Koszalinnewrodzaje studiów KoszalinStudiaStudia ekonomiczneStudia Koszalin

Studia ekonomiczne w Koszalinie

Dowiedz się, na jakich kierunkach i uczelniach możesz zdobywać wykształcenie ekonomiczne w Koszalinie! Poznaj studia ekonomiczne w Koszalinie!

Studia ekonomiczne w Koszalinie oferuje Politechnika Koszalińska. Ta państwowa uczelnia oferuje jednak możliwość wyboru specyfiki zdobywanej wiedzy, kandydaci mogą bowiem wybrać spośród kierunków LOGISTYA, EKONOMIA i FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Osoby zainteresowane studiami ekonomicznymi w szerszym niż przyjętym w tym artykule znaczeniu dziedziny powinny sprawdzić stronę oferty uczelni, gdzie znajdą również m.in. kierunki TURYSTYKA I REKREACJA oraz ZARZĄDZANIE.

Kierunki studiów ekonomicznych w Koszalinie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne w Koszalinie. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Ekonomia w Bydgoszczy

Interesują Cię studia ekonomiczne w Bydgoszczy? Chcesz wybrać kierunek ekonomia?…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia