Studia ekonomiczne w Radomiu

Studia na kierunkach ekonomicznych należą do najczęściej wybieranych w Polsce, gdyż ich ukończenie umożliwia znalezienie pracy w dynamicznej branży finansowej. Zapoznaj się z ofertą studiów ekonomicznych uczelni z Radomia!

Możliwość studiowania kierunków z dziedziny szeroko rozumianego biznesu oferuje przede wszystkim publiczny Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, prowadzący kierunki ANALITYKA GOSPODARCZA, EKONOMIA oraz FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Zdobycie wykształcenia w dziedzinie ekonomii na kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ umożliwia również Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu

Warto pamiętać, że na kierunkach EKONOMIA oraz FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ możliwe jest obranie specjalności, takich jak np. Rozliczenia międzynarodowe czy Zarządzanie ryzykiem finansowym, które dają możliwość ukierunkowania studiów w obszary interesujące każdego z osobna.

Kierunki studiów ekonomicznych w Radomiu:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne w Radomiu.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia