Studia ekonomiczne w Radomiu

Studia na kierunkach ekonomicznych należą do najczęściej wybieranych w Polsce, gdyż ich ukończenie umożliwia znalezienie pracy w dynamicznej branży finansowej. Zapoznaj się z ofertą studiów ekonomicznych uczelni z Radomia!

Możliwość studiowania kierunków z dziedziny szeroko rozumianego biznesu oferuje przede wszystkim publiczny Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, prowadzący kierunki ANALITYKA GOSPODARCZA, EKONOMIA oraz FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Zdobycie wykształcenia w dziedzinie ekonomii na kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ umożliwia również Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu

Warto pamiętać, że na kierunkach EKONOMIA oraz FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ możliwe jest obranie specjalności, takich jak np. Rozliczenia międzynarodowe czy Zarządzanie ryzykiem finansowym, które dają możliwość ukierunkowania studiów w obszary interesujące każdego z osobna.

Kierunki studiów ekonomicznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne Radom. Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zerknij na stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia