Kierunki studiów Toruńrodzaje studiów ToruńStudiaStudia historyczneStudia humanistyczneStudia Toruń

Studia historyczne w Toruniu

Kto poważnie myśli o pójściu na studia historyczne w Toruniu, powinien zainteresować się propozycjami przygotowanymi przez Wydział Nauk Historycznych UMK. Ofertę tradycyjnych kierunków uzupełnia propozycja takich jak np.: WOJSKOZNAWSTWO, ARCHIWISTYKA I ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ.

Studia historyczne w Toruniu dają szansę poznania różnych tematycznie obszarów przeszłości zarówno w wymiarze historii Polski jak i historii powszechnej. Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu znajdziecie kanoniczne dla nauk historycznych kierunki jak historia, archeologia czy historia sztuki. Ciekawą propozycją dla wielu kandydatów może okazać się oferta studiów na kierunku wojskoznawstwo.

Poniżej prezentujemy listę kierunków historycznych w Toruniu. Poznaj szczegóły dotyczące programów studiów, rekrutacji oraz perspektyw zawodowych absolwentów.

Kierunki studiów historycznych w Toruniu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia historyczne Toruń. Interesujesz się działalnością człowieka w przeszłości i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia historyczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Toruniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia