Studia humanistyczne w Opolu

Opole przygotowało dla kandydatów na studia bogatą ofertę kierunków humanistycznych. Największa w tym zasługa Uniwersytetu Opolskiego, który obok kierunków filologicznych proponuje również takie kierunki humanistyczne jak m.in. edytorstwo, Games Studies. Odpowiednich dla siebie studiów warto szukać na Wydziale Filologicznym UO, Wydziale Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej UO oraz Wydziale Nauk Społecznych UO.

Kierunki studiów humanistycznych w Opolu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia humanistyczne Opole. Interesujesz się kulturą, pociąga cię filozofia i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia humanistyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu. W szczególności warto zainteresować się propozycjami w kategoriach studia filologiczne, studia historyczne, studia społeczne czy studia pedagogiczne.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia