Kierunki studiów OpolenewStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia lingwistyczneStudia Opole

Lingwistyka stosowana w Opolu

Studia na kierunku lingwistyka stosowana to propozycja studiów, na których dobrze poznasz dwa języki obce. Te atrakcyjne studia filologiczne proponuje Uniwersytet Opolski. Sprawdź, których języków nauczysz się na studiach?

Oferta studiów filologicznych jest w Opolu bogata. Jeśli poznałeś już w szkole średniej język angielski oraz masz dobrą ocenę z matury z języka polskiego to masz duże szanse, by zostać studentem kierunku lingwistyka stosowana na Uniwersytecie Opolskim.

Czym jest lingwistyka stosowana na UO?

To nauka co najmniej dwóch języków obcych i osiągnięcie ich znajomości na wysokim poziomie komunikatywności. Oferowane przez Wydział Filologiczny UO studia mają swoją specyfikę. Języki, których możesz się nauczyć to język angielski oraz język chiński (tego oczywiście uczyć się będziesz od podstaw).

Kierunek lingwistyka stosowana w Opolu

O innych kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Opole. Interesujesz się językami obcymi, literaturą i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia