Studia informatyczne w Katowicach

Nowoczesne miasto Katowice, rokroczny gospodarz jednego z największych turniejów e-sportowych Intel Extreme Masters, to świetne miejsce na studia informatyczne. Zobacz, jakie kierunki znajdują się w ofercie katowickich uczelni!

W kategorii ilości kierunków studiów informatycznych w Katowicach szczególnie imponująco wypada prowadząca aż sześć kierunków Politechnika Śląska, choć niedaleko w tyle plasują się Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ofertę edukacyjną na kierunkach informatycznych w Katowicach uzupełniają szkoły wyższe, np. Wyższa Szkoła Bankowa, czy Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych.

Większość kierunków informatycznych prowadzonych w Katowicach ma dość ogólny charakter (dominuje INFORMATYKA), choć istnieje też możliwość zdobycia wykształcenia w bardziej specjalistycznych dziedzinach informatyki, jak chociażby GEOINFORMATYKA, PROJEKTOWANIE GIER, czy TELEINFORMATYKA.

Kierunki studiów informatycznych w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Katowice.

Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź studia informatyczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia