Studia prawnicze w Siedlcach

Mieszkasz w Siedlcach lub okolicach i myślisz o podjęciu studiów prawniczych lub administracyjnych? Zobacz, jakie kierunki masz do wyboru!

Choć Siedlce to dość niewielkie miasto na akademickiej mapie Polski, to i tutaj istnieje możliwość zdobycia wyższego wykształcenia zarówno prawniczego, jak i administracyjnego. Wszystko to za sprawą aktywności Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, który prowadzi aż pięć kierunków z tej dziedziny: ADMINISTRACJĘ, PRAWO, BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE i WEWNĘTRZNE oraz KRYMINOLOGIĘ.

Warto wspomnieć, że każdy z powyższych kierunków jest prowadzony zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ukończenie studiów anglojęzycznych na pewno pozwoli wyróżnić się na tle innych kandydatów podczas aplikacji o pracę w kraju i umożliwi rozwój kariery na stanowiskach za granicą lub w polskich przedstawicielstwach firm zagranicznych, warto więc na poważnie rozważyć tę opcję!

Kierunki studiów prawniczych w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze w Siedlcach.

Chcesz studiować na kierunku prawniczym lub administracyjnym, ale nadal zastanawiasz się nad wyborem miasta? Zobacz, jakie masz możliwości na stronie studia prawnicze w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia