Studia prawnicze w Siedlcach

Mieszkasz w Siedlcach lub okolicach i myślisz o podjęciu studiów prawniczych lub administracyjnych? Zobacz, jakie kierunki masz do wyboru!

Choć Siedlce to dość niewielkie miasto na akademickiej mapie Polski, to i tutaj istnieje możliwość zdobycia wyższego wykształcenia zarówno prawniczego, jak i administracyjnego. Wszystko to za sprawą aktywności Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, który prowadzi aż trzy kierunki z tej dziedziny: ADMINISTRACJĘ, PRAWO oraz KRYMINOLOGIĘ.

Warto wspomnieć, że każdy z powyższych kierunków jest prowadzony zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ukończenie studiów anglojęzycznych na pewno pozwoli wyróżnić się na tle innych kandydatów podczas aplikacji o pracę w kraju i umożliwi rozwój kariery na stanowiskach za granicą lub w polskich przedstawicielstwach firm zagranicznych, warto więc na poważnie rozważyć tę opcję!

Kierunki studiów prawniczych w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Siedlce. Chcesz studiować na kierunku prawniczym lub administracyjnym, ale nadal zastanawiasz się nad wyborem miasta? Zobacz, jakie masz możliwości na stronie studia prawnicze w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia