Studia techniczne w Katowicach i Gliwicach

Przeglądasz kierunki studiów technicznych w Katowicach? Najszerszą ofertę z tego zakresu przygotowała dla kandydatów Politechnika Śląska w Gliwicach. Od tradycyjnych studiów technicznych po najnowocześniejsze technologie – znajdź swój kierunek, rozwijaj pasje i zdobywaj nowe umiejętności. W ofercie m.in. BUDOWNICTWO, ARCHITEKTURA, MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, MECHATRONIKA, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA.

Kandydaci na studia techniczne w Katowicach i Gliwicach nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych propozycji. Przygotowały je m.in. Politechnika Śląska, czy Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach.

Możesz również wybrać coś z nowej oferty przygotowanej przez Uniwersytet Śląski. Czekają na Ciebie m.in. INŻYNIERIA MATERIAŁOWA, MECHATRONIKA, czy INŻYNIERIA ZAGROŻEŃ ŚRODOWISKOWYCH. Ciekawe mogą być także propozycje uczelni niepublicznych. Przykładowo Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza kandydatów na kierunki takie jak ARCHITEKTURA, MECHATRONIKA, czy BUDOWNICTWO. Dowiedz się więcej o technicznych kierunkach studiów w tym regionie!

Kierunki studiów technicznych w Katowicach:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Katowice. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Katowice.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach i Gliwicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia