Studia z zarządzania w Toruniu

Różne aspekty nauk o zarządzaniu można poznać na studiach proponowanych przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Na kierunku zarządzanie w WSB w Toruniu warto sprawdzić propozycje specjalności.

Kierunek zarządzanie należy wciąż do najchętniej wybieranych przez kandydatów kierunków studiów. Szczególnie atrakcyjnie pod względem ilości proponowanych specjalności prezentuje się oferta tego kierunku w Wyższej Szkole Bankowej. To właśnie na tej uczelni można podjąć studia w zakresie zarządzania w handlu i usługach, zarządzaniu przedsiębiorstwem czy zarządzaniu nieruchomościami.

Studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika (UMK) to również wiele ciekawych modułów. W trakcie I roku studiów wybierzesz jeden z kilku oferowanych przez nas modułów specjalnościowych:

  • marketingowy,
  • informatyczny,
  • inwestycyjno-nieruchomościowy,
  • personalny – menedżer HR,
  • organizacyjny – menedżer biznesu,
  • moduł menedżer biznesu

Warto poznać szczegóły dotyczące specjalności na kierunku zarządzanie.

Kierunki studiów z zarządzania w Toruniu 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Toruń. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Toruniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia