Studia prawnicze w Toruniu

Jeśli poważnie myślisz o podjęciu studiów prawniczych w Toruniu na pewno zwrócić warto uwagę na propozycje Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Właśnie na tej państwowej uczelni można studiować prawo w ramach studiów jednolitych magisterskich.

Kandydat zainteresowany studiami prawniczymi w Toruniu może podjąć również studia na kierunku administracja. Znajduje się on w ofercie większości toruńskich uczelni. W Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu może zainteresować was kierunek prawo w biznesie.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika tak definiuje cel studiów na kierunku prawo:

Celem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu jest danie absolwentowi takiego poziomu kultury prawniczej i takiego zasobu pojęć podstawowych z różnych dyscyplin prawa, żeby mógł on swobodnie posługiwać się normami prawnymi jako narzędziem regulacji stosunków społecznych, niezależnie od tempa zmiany konkretnych przepisów.

O studiach prawniczych dowiesz się więcej analizując informacje z listy poniżej.

Kierunki studiów prawniczych w Toruniu 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Toruń. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze.

Czytaj także:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Toruniu:

Studia w Toruniu

Kierunki studiów w Toruniu

Rekrutacja na studia w Toruniu

Uczelnie Toruń

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia