Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaRekrutacja WarszawaStudia prawniczeStudia Warszawa

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego 2024

W wielu rankingach właśnie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zajmuje pierwsze lub czołowe miejsca w kategorii studiów prawniczych. Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą i chcesz podjąć studia stacjonarne masz do wyboru trzy propozycje.

Jeśli interesują Cię studia społeczne, prawnicze lub związane z administracją – to właśnie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego zapewni Ci najlepsze perspektywy zawodowe.

Nasz wydział zatrudnia wybitnych wykładowców, których duża część sprawowała albo sprawuje najwyższe funkcje publiczne, wykonuje zawody prawnicze lub prowadzi działalność ekspercką. Siedem szkół prawa obcego oraz współpraca z uczelniami z Europy, Azji i USA zapewnia naszym studentom duże możliwości rozwoju oraz zdobywania doświadczeń.

podkreśla dr hab. Piotr Grzebyk, Prodziekan ds. badań naukowych i współpracy międzynarodowej.

Kierunki studiów I stopnia i jednolitych magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji UW 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze w Warszawie. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia