Kierunki studiów KrakównewStudia KrakówStudia z zarządzania

Zarządzanie – firmą, personelem, międzynarodowe w Krakowie

Studia na kierunku zarządzanie – firmą, personelem, międzynarodowe odzwierciedlają zapotrzebowania ze strony praktyki gospodarczej na specjalistów dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami z obszaru zarządzania. Studia na tym kierunku dla kandydatów przygotował Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Studia związane z zarządzanie odzwierciedlają duże zapotrzebowanie firm na specjalistów w tej właśnie dziedzinie. Program studiów licencjackich na kierunku zarządzanie – firmą, personelem, międzynarodowe obejmuje 6 semestrów. W planie zostały ujęte obligatoryjne i fakultatywne moduły kształcenia. Zajęcia fakultatywne zaczynają się w 3 semestrze.

Główne obszary merytoryczne modułów kształcenia odnoszą się do szeroko rozumianego zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień zarządzania firmą, personelem i zarządzania międzynarodowego. Obejmują zarówno prawne, technologiczne, finansowe oraz makro i mikroekonomiczne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstw, jak również elementy związane z narzędziami wykorzystywanymi do oceny skutków działalności podmiotów gospodarczych w obszarze zarządzania firmą, personelem, informacjami oraz majątkiem rzeczowym i finansowym organizacji. W module kształcenia uwzględniono również realizację praktyk studenckich, pozwalających na zdobywanie praktycznych umiejętności zgodnych z przewidzianymi dla kierunku efektami uczenia się.

Więcej o kierunku: ZARZĄDZANIE – FIRMĄ, PERSONELEM, MIĘDZYNARODOWE, Uniwersytet Jagielloński

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie KrakówInteresujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia