Kierunki studiów KrakównewStudia KrakówStudia z zarządzaniaTOP KrakówTop studia

Zarządzanie w Krakowie

Wybierasz się na studia w Krakowie? Interesuje Cię kierunek studiów zarządzanie i chcesz dowiedzieć się więcej o propozycjach krakowskich uczelni wyższych?

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Krakowie?

Kraków to wymarzony ośrodek akademicki do studiowania czegokolwiek 😉 Jeśli masz już sprecyzowane plany i chcesz wybrać studia na kierunku zarządzanie, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Zarządzanie znajdziesz w ofercie uczelni publicznych, takich jak Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, czy Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Wiele ciekawych propozycji z tego zakresu mają również krakowskie uczelnie niepubliczne, np. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, czy Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Z lektury tego artykułu dowiesz się jakie są różnice pomiędzy programami studiów na poszczególnych uczelniach. Sprawdź linki pod koniec artykułu – w Krakowie jest wiele propozycji studiów z zarządzania (często kierunki mają rozbudowane nazwy, przypominające specjalności i nie zawsze będzie to “zarządzanie”).

Czy warto studiować zarządzanie?

Celem kierunku studiów zarządzanie jest kształcenie specjalistów i konsultantów z zakresu szeroko rozumianego biznesu, z możliwością specjalizacji w obszarach, które są związane z rozwojem i doskonaleniem organizacji. Podczas studiów na kierunku zarządzanie student zdobędzie interdyscyplinarną wiedzę na temat: funkcjonowania organizacji biznesowych na różnych szczeblach zarządzania i wykorzystywania w tych obszarach różnorodnych instrumentów, metod i narzędzi analitycznych i organizatorskich. Dzięki ukończeniu kierunku absolwenci będą posiadali również wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Kierunek studiów zarządzanie, który prowadzi Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, kształci studentów w zakresie zarządzania, ekonomii i finansów. Absolwent posiada kompetencje niezbędne do zarządzania i pełnienia funkcji menedżerskich oraz sztabowych w przedsiębiorstwach, instytucjach administracyjnych i finansowych oraz do prowadzenia działalności gospodarczej.

Specjalności:

 • Kooperacja w biznesie
 • Psychologia w zarządzaniu
 • Zarządzanie firmą
 • Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw 
 • Zarządzanie Small Businessem
 • Zarządzanie sprzedażą

Zarządzanie w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Kierunek zarządzanie, który proponuje Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, to nowoczesne studia, które uwzględniają dynamikę zmian we współczesnym świecie, łącząc wiedzę z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz rozwoju osobistego. Program studiów, kadra oraz proces uczenia zostały przygotowane we współpracy z partnerem strategicznym: firmą Capgemini – jedną z najnowocześniejszych firm outsourcingowych w Polsce. Absolwent tego kierunku będzie wiedział, jak funkcjonuje marketing międzynarodowy, będzie zarządzać marketingiem produktów innowacyjnych, a także zdobędzie praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami, zarządzania zmianą i komunikacją w biznesie.

Moduły kształcenia:

Zarządzanie na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie

Jeśli wybierzesz studia na kierunku zarządzanie, które ma w swojej ofercie AGH w Krakowie, nauczysz się realizować podstawowe funkcje zarządzania operacyjnego i strategicznego w organizacjach o charakterze gospodarczym, administracyjnym lub bezpieczeństwa publicznego. Zdobędziesz wiedzę m.in. z podstaw zarządzania, podstaw ekonomii, matematyki w zarządzaniu, prawa gospodarczego, technologii informacyjnych, zarządzania własnym rozwojem, ekonomii menedżerskiej, finansów przedsiębiorstwa, ekologii i zarządzania środowiskowego, zarządzania projektami, czy ochrony własności intelektualnej.

Zarządzanie na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Studia na kierunku zarządzanie, który prowadzi Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, wyposażają absolwentów w szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącej istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji, tj. przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Absolwenci tego kierunku posiadają umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i roz­wiązywania problemów gospodarowania zasobami ludz­kimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami. Są przy­gotowani do realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami i zadaniami w różnego rodzaju organizacjach. 

Specjalność:

 • Zarządzanie w agrobiznesie

Zarządzanie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Absolwent studiów na kierunku zarządzanie, który proponuje kandydatom Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, będzie posiadać wiedzę z zakresu organizacji i zarządzania przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi i organizacjami non-profit. W szczególności znać będzie zadania kierownika średniego szczebla zarządzania, narzędzia marketingu, rodzaje strategii marketingowych, elementy polityki rynkowej, ścieżki rozwoju przedsiębiorstwa. Posiądzie umiejętności analizowania i podejmowania decyzji gospodarczych, zbierania i systematyzowania informacji z zakresu zarządzania, marketingu i finansów oraz dokonywania samodzielnej analizy zjawisk gospodarczych, stosując metody statystyczne i ekonometryczne.

Ścieżki specjalizacyjne:

 • Marketing
 • Rachunkowość w zarządzaniu
 • Zarządzanie firmą
 • Zarządzanie projektami
 • Management – studia w j. angielskim

Zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Dzięki studiom na kierunku zarządzanie w WSZiB w Krakowie dowiesz się czym jest planowanie, organizowanie, przewodzenie, motywowanie oraz kontrola. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci zarządzać własnym biznesem – negocjować, myśleć kreatywnie i działać w zespole. Przygotujesz się do roli menedżera lub doradcy biznesowego wykorzystując do tego innowacyjne technologie. Zajęcia mają charakter warsztatowy i są prowadzone przez specjalistów i praktyków gospodarczych.

Zakresy kształcenia:

 • Zarządzanie procesem tworzenia aplikacji
 • Logistyka w przedsiębiorstwie
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Zarządzanie strategiczne przedsiębiorstwem
 • Reklama i grafika komputerowa


Uzyskaj szczegółowe informacje o kierunkach studiów z zarządzania, dostępnych w Krakowie, wybierając pozycje z poniższej listy:

Kierunek zarządzanie w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach i innych podobnych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Kraków. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia