Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia techniczneStudia Warszawa

Zarządzanie i inżynieria produkcji – Politechnika Warszawska

Wybierasz się na studia techniczne w Warszawie? Wybierz jeden z najpopularniejszych kierunków studiów z tego zakresu, jakim jest niewątpliwie zarządzanie i inżynieria produkcji!

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji prowadzi Politechnika Warszawska (Wydział Mechaniczny Technologiczny PW).

Kierunek pozwala na uzyskanie wysokich kwalifikacji w zakresie działalności gospodarczej, projektowania, organizacji i zarządzania procesami i systemami produkcyjnymi, systemów informatycznych, ekonomiki produkcji, systemów jakości, zarządzania innowacjami i technologiami. Wiedza ta pozwala między innymi na rozwiązywanie problemów z zakresu optymalizacji techniczno-ekonomicznej, planowania i rozwoju produkcji i przedsiębiorstwa, budowy systemów informatycznych oraz kooperacji z partnerami krajowymi i zagranicznymi.

Absolwent potrafi:

  • uzyskuje wykształcenie zarówno w obszarze nauk organizacji i zarządzania, ekonomicznych, prawnych i społecznych, jak również nauk technicznych;
  • zdobywa praktyczne umiejętności: projektowania procesów biznesowych z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania ARIS, zarządzania projektami wdrożenia systemów informatycznych wspierających zarządzanie tj. ERP, CRM, BI, projektowania tych systemów;
  • uczy się podstaw programowania oraz algorytmizacji zagadnień organizacyjnych w przedsiębiorstwach, projektowania aplikacji bazodanowych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem, opracowywania oceny ekonomicznej projektów inwestycyjnych polegających na wdrożeniu systemów informatycznych wspierających zarządzanie.

Perspektywy zawodowe:

  • projektowanie, analiza i i zarządzanie złożonymi systemami produkcyjnymi;
  • polskie i zagraniczne firmy konsultingowe wdrażające systemy ERP, CRM, BI;
  • inżynierowie procesowi w firmach produkcyjnych.

Więcej informacji na stronie internetowej Wydziału: www.wip.pw.edu.pl

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Warszawa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Warszawa.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie i woj. mazowieckim:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia