NoweStudia GdańskStudia informatyczneStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Zarządzanie Projektami IT – Uniwersytet Gdański

Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami IT są studiami akredytowanymi przez stowarzyszenie International Project Management Association (IPMA), co daje uczestnikom przywilej zakończenia studiów uzyskaniem profesjonalnego, rozpoznawalnego na rynku pracy, certyfikatu IPMA-Student.

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami IT, które prowadzi Uniwersytet Gdański (Wydział Zarządzania UG), mają na celu trwałe podniesienie kwalifikacji i konkurencyjności osób w wieku aktywności zawodowej, poprzez dostarczenie wiedzy oraz rozwinięcie umiejętności i kompetencji, które umożliwią zrozumienie i praktyczne, skuteczne zastosowanie metod, technik i narzędzi służących do zarządzania projektami IT.

Studia Zarządzanie Projektami IT są studiami akredytowanymi przez stowarzyszenie International Project Management Association (IPMA), co uczestnikom przywilej zakończenia studiów uzyskaniem profesjonalnego, rozpoznawalnego na rynku pracy, certyfikatu IPMA-Student (bez dodatkowych opłat) i przystąpienia do certyfikatu IPMA D na preferencyjnych warunkach. Certyfikat IPMA jest powszechnie rozpoznawany i stosowany w procesach rekrutacji pracowników, budowania ścieżek rozwoju pracowników i doskonalenia dojrzałości projektowej organizacji.

Unikatowość studiów polega nie tylko na zgodności programu z międzynarodowym standardem zarządzania projektami wyznaczanymi przez IPMA, ale również na kompleksowym ujęciu problematyki – od portfela projektów do realizacji pojedynczych projektów, od klasyki po metodyki zwinne i inwentykę, od modelowania procesów biznesowych po ład informatyczny i doskonalenie procesów, od efektywnej współpracy z interesariuszami projektu po skuteczną prace w zespole projektowym, a to wszystko prowadzone w formie zajęć warsztatowych.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie UG

Sprawdź trwające rekrutacje na STUDIA PODYPLOMOWE na UG i zapisz się już dziś!

Rekrutacja na studia podyplomowe odbywa się z wykorzystaniem Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK). Po zalogowaniu się i wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy dodać dokumenty uprawniające do podjęcia kształcenia i zapisać się na wybraną edycję studiów. Wynik rekrutacji można sprawdzić, logując się na swoje konto w IRK.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET GDAŃSKI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia