Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia rolniczeStudia z zarządzania

Zarządzanie – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ma w swojej ofercie studia na kierunku zarządzanie, w ramach którego prowadzona jest specjalność zarządzanie w agrobiznesie.

Studia na kierunku zarządzanie, które proponuje kandydatom Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, z racji profilu URK kształcą specjalistów dla szeroko pojętej gospodarki żywnościowej.

Absolwenci kierunku zarządzanie wyposażeni są w szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącej istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania organizacji, tj. przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Posiadają umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i roz­wiązywania problemów gospodarowania zasobami ludz­kimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami. Są przy­gotowani do realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami i zadaniami w różnego rodzaju organizacjach. Znają język obcy na poziomie biegłości B2 “Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego” Rady Europy.

Kierunek ten zapewnia wszechstronne przygoto­wanie do pracy w charakterze specjalisty ds. organizacji i zarządzania oraz menedżera średniego szczebla zarządza­nia.

Perspektywy zawodowe:

  • rolnictwo,
  • przemysł rolno-spożywczy,
  • handel,
  • instytucje doradcze i konsultingowe,
  • organizacje gospodarcze, samorządowe i admini­stracja,
  • prowadzenie własnej działalności go­spodarczej.

Szczegółowe informacje o tym kierunku znajdziesz na stronie URK: ZARZĄDZANIE, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach z zarządzania, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Kraków. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Czytaj także:

Zarządzanie w Krakowie

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Krakowie? Sprawdź jakie uczelnie go prowadzą i…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Udostępnij:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia