Kierunki studiówKierunki studiów BydgoszczStudia BydgoszczStudia z zarządzaniaTOP Bydgoszcz

Zarządzanie – Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz

Interesują Cię studia na kierunku zarządzanie? Poznaj ofertę kierunku oraz dostępne specjalności na studiach proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito w Bydgoszczy!

Decydując się na studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz, postawisz na wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – program studiów jest konsultowany i modyfikowany na bieżąco z otoczeniem biznesowym.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem studiów przypadków, gier biznesowych, opisów realnych problemów występujących w przedsiębiorstwach.

Nauczysz się m.in. wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, kierować zespołem pracowniczym i motywować ludzi do pracy, analizować dane rynkowe i oceniać sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa, czy prowadzić rachunkowość i dokumentację finansową przedsiębiorstwa.

Specjalności:

  • International Business
  • Marketing, sprzedaż i PR
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie marką
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Strona kierunku: ZARZĄDZANIE , Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Bydgoszcz. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia