Kierunki studiówKierunki studiów SzczecinStudia SzczecinStudia z zarządzaniaTOP Szczecin

Zarządzanie – Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Interesują Cię studia na kierunku zarządzanie ? Poznaj ofertę kierunku oraz dostępne specjalności na studiach proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie!

Decydując się na studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Szczecin, postawisz na wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – program studiów jest konsultowany i modyfikowany na bieżąco z otoczeniem biznesowym.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem studiów przypadków, gier biznesowych, opisów realnych problemów występujących w przedsiębiorstwach.

Nauczysz się m.in. wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, kierować zespołem pracowniczym i motywować ludzi do pracy, analizować dane rynkowe i oceniać sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa, czy prowadzić rachunkowość i dokumentację finansową przedsiębiorstwa.

Specjalności:

Strona kierunku: ZARZĄDZANIE , Uniwersytet WSB Merito Szczecin

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie SzczecinInteresujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia