Kierunki studiów GdańskStudia GdańskStudia prawnicze

Administracja – Uniwersytet Gdański

A może administracja na Wydziale Prawa i Administracji UG? Co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Główne atuty studiów na kierunku administracja (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego) to doświadczona kadra, licząca 130 nauczycieli akademickich, w tym wybitnych przedstawicieli nauki i praktyki administracji, także rządowej, świata nauki, biznesu, palestry i innych korporacji, daje gwarancje uzyskania rzetelnej wiedzy na temat funkcjonowania administracji publicznej i instytucji niepublicznych.

Podejmując studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, student ma możliwość zgłębiania wiedzy pod okiem wybitnych ekspertów pracujących w uznanych uczelniach europejskich.

Wydział współpracuje z zewnętrznymi podmiotami w ramach programu Erasmus. Posiada umowy o wymianie studentów m.in. z uczelniami brytyjskimi, niemieckimi, austriackimi, francuskimi, włoskimi, hiszpańskimi, belgijskimi, norweskimi. Programy nauczania dostosowywane są do potrzeb rynku pracy, w stałym kontakcie z pracodawcami, a także uwzględniają sugestie płynące od absolwentów Wydziału.

Absolwent studiów pierwszego stopnia jest przygotowany do pracy urzędniczej w:

  • różnych rodzajach administracji publicznej samorządowej,
  • administracji rządowej,
  • w instytucjach niepublicznych.

Strona kierunku: ADMINISTRACJA , Uniwersytet Gdański

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Uniwersytet Gdański

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Gdańsk. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia