Kierunki studiów BydgoszcznewStudia BydgoszczStudia społeczne

Bezpieczeństwo wewnętrzne w Bydgoszczy

Jeśli interesują Cię bezpieczeństwo, kryminalistyka lub wojskowość i chcesz wybrać studia społeczne w Bydgoszczy – dowiedz się więcej o kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne.

Studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz.

Bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie WSB Merito w Bydgoszczy przygotuje Cię do pracy w instytucjach bezpieczeństwa publicznego. Poznasz uprawnienia i obowiązki służb mundurowych, będziesz potrafić wskazać i diagnozować obszary zagrożeń bezpieczeństwa państwa. Poznasz zasady organizacji i zabezpieczania imprez masowych, zasady funkcjonowania administracji publicznej i instytucji UE w zakresie zapewnienie bezpieczeństwa.

Dowiesz się, jak stosować przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Poznasz normy i reguły organizujące struktury i instytucje bezpieczeństwa wewnętrznego, taktyki i techniki kryminalistyczne. Zdobędziesz wiedzę na temat etyki funkcjonariuszy publicznych, prawa cywilnego, zwalczania przestępczości i terroryzmu.

Specjalności:

  • Bezpieczeństwo militarne i siły zbrojne RP
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Kryminologia i kryminalistyka
  • Detektywistyka i ochrona osób i mienia
  • Służby specjalne i policyjne

Kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne w Bydgoszczy

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Bydgoszcz. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Studia dotyczące zagadnień społecznych to także kierunki ekonomiczne, pedagogiczne, psychologiczne. Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia