Bezpłatne “korki z matmy” na ZUT w Szczecinie

Studium Matematyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego zaprasza wszystkich, którzy chcieliby powtórzyć materiał przed maturą z matematyki, na bezpłatny kurs internetowy „Mocni z matmy”. Zajęcia rozpoczną się pod koniec lutego.

Kurs poprowadzą doświadczeni nauczyciele akademiccy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Zajęcia rozpoczną się 27 lutego, a zakończą tydzień przed maturą, czyli 28 kwietnia.

W harmonogramie uwzględniono tygodniową przerwę świąteczną od 6 do 12 kwietnia. W tym roku organizatorzy przygotowali łącznie 250 miejsc. Zajęcia będą realizowane w pięciu grupach – trzech na poziomie podstawowym i dwóch na poziomie rozszerzonym. Korepetycje będą odbywały się dwa razy w tygodniu w godzinach od 17.30 do 19.

W tym roku zaplanowaliśmy 32 godziny darmowych lekcji. Kurs w całości finansowany jest przez nasz uniwersytet. Uczestnicy będą mogli powtórzyć najważniejsze zagadnienia przed maturą z matematyki. Przewidziane są również pytania i konsultacje. Zakres tematyczny dostosowany jest do wymagań egzaminacyjnych – mówi dr Monika Perl, kierownik kursu.

Aby wziąć udział w kursie maturalnym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie: matura.zut.edu.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, dane kontaktowe (adres mailowy) oraz numer wybranej grupy.

O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby wpisane na listę uczestników, otrzymają wiadomość mailową z linkiem do odpowiedniego zespołu na platformie Microsoft Teams. Maturzyści, dla których zabraknie miejsc, znajdą się na liście rezerwowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia