Kierunki studiówKierunki studiów GdańskStudia biologiczneStudia Gdańsk

Biologia w Gdańsku

Studia na kierunku biologia proponuje w Trójmieście wyłącznie Uniwersytet Gdański. W ofercie Wydziału Biologii UG znajdziecie studia I i II stopnia.

Profil kształcenia na kierunku biologia to profil ogólnoakademicki, co oznacza że kształcenie odbywa się z uwzględnieniem modułów zajęć służących zdobywaniu przez studenta zarówno podstawowych, jak i pogłębionych umiejętności teoretycznych.

Absolwent studiów pierwszego stopnia na kierunku biologia posiada wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu ogólnych zagadnień biologii, opartych na podstawach nauk matematyczno-przyrodniczych. Uzyskane efekty kształcenia powinien umieć wykorzystywać w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych.

Kierunek biologia w Gdańsku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia biologiczne Gdańsk. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku, Trójmieście:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia